Biznesa izmēģinājumu picu pēcpusdiena!

 

Tev ir biznesa ideja, bet neesi drošs par tās dzīvotspēju? Vēlies satikt līdzīgi domājošus jauniešus un rast jaunas idejas biznesam? Picu pēcpusdienā atrodi domu biedrus un uzklausi viedokļus – par picu būs padomāts. Piereģistrē dalību (ej.uz/b-pica) Ja Tev ir ideja, piereģistrē arī to! Mentoru un dažādu speciālistu vadībā uzsāc savas idejas pārbaudi!

Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centrs (ZTC) aicina studentus uz Picu pēcpusdienu - 2018. gada 7. martā, plkst. 13:15 - 14:45 Vidzemes Augstskolā Tērbatas ielā 10, 121. auditorijā. Neformālā gaisotnē jaunieši varēs iepazīties ar Biznesa izmēģinājumu laboratoriju, kas nodrošinās pirmsinkubācijas aktivitātes un mentoru vadībā ļaus pārbaudīt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Reģistrēties pasākumam var līdz 6. marta plkst. 19:00 šajā saitē: ej.uz/b-pica (reģistrācija aizņems ne vairāk kā 2 minūtes).

Biznesa izmēģinājumu laboratorija ir Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centra iniciatīva ar mērķi veicināt studentu interesi par uzņēmējdarbības uzsākšanu un savu biznesa ideju attīstību. Biznesa laboratorija iecerēta kā platforma studentu biznesa ideju atbalstam un tirgus izpētei vēl pirms uzņēmējdarbības uzsākšanas, starpdisciplināras komandas veidošanai un citām pirmsinkubācijas aktivitātēm.

Pasākums tiek realizēts ar Eiropas Savienības Interreg Baltijas Jūras reģiona projekta “SEMPRE – social empowerment in rural areas” atbalstu.

Vairāk informācijas:

Armands Aivo Astukevičs
Mūžizglītības koordinators/ Projektu vadītājs
Zināšanu un tehnoloģiju centrs
Vidzemes Augstskola
Tālr: 22045166
E-pasts: armandsaivo.astukevics@va.lv